Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift Dorukup Lift
Bu videoyu görmek için Flash Player yükleyiniz
PDF KATALOĞUMUZ
SERTİFİKALARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ!

      

Alman tasarımı ile Türkiye'de üretilmekte olan DorukUp-Lift hareketli cephe iskeleleri için otomatik inşaat iskeleri ve çalışma platformlarıda denilebilir. DorukUp-Lift modern tasarımlı işgücü tasarruflu, çalışan kişi emniyetini sağlayan ve çok kısa zamanda kurulabilen elektrikli platformdur.

Hareketli cephe iskeleleri bina, gökdelen ,kule ,gemi gibi yüksek yapıların cephelerinde kurularak yük taşıma ve bina cephesinde çalışma ( inşaat sıva,tuğla örme, kaplama yapmak , ısı yalıtım , rekonstrüksiyon,pencere montajı boya, tank ve çelik imalatları, gemi imalat ) imkanı sağlayan sistemdir. Çalışma yükseklikleri 150 mt'ye kadar ulaşabilir..

Tekli makine yük taşıma kapasitesi yaklaşık 1300 kg'dır.Çiftli makine yük taşıma kapasitesi 2000 kg'dır.

DorukUp-Lift çalışma platformları modüler olarak uzunluğu ayarlanan çelik platformlar ve üst üste bağlanan kolonlardan oluşur.

Frenli elektrik motoru ile tahrik edilen düz dişliler, mastların üzerinde bulunan kramayer dişliler üzerinde tüm platformu hareket ettirebilir.
Bu esnada yüksek ağırlıklardaki inşaat malzemesi ve gereçleri taşıyabilir.